لوله بازکنی در مشهد

تخلیه چاه فاضلاب در مشهد

تخلیه چاه فاضلاب مشهد توسط تیم توس سرویس به صورت شبانه روزی و 7 روز هفته و بدون تعطیلی انجام می شود.

برای تعریف آنکه تخلیه چاه چه خدماتی می باشد، ساده ترین تعریف آن است که به فرآیند تخلیه کردن چاه از هرگونه لجن، جامدات و دیگر موارد تخلیه چاه فاضلاب گویند.

پر شدن چاه فاضلاب دلیل های متعدی دارد اما علت اصلی گرفتی چاه های فاضلاب و مجبور شدن به تخلیه چاه، وجود جامداتی است که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند. البته که گاهی از اوقات انواع مختلفی از مواد نظیر مو، مواد پلاستیکی، چربی های فراوان و … نیز باعث ایجاد لایه ای مقاوم می شود که مانع حرکت و عبور آب از لوله می شود.

حال ساکنین مشهد مقدس مخصوصا شهرهای احمدآباد، ملک آباد، هاشمیه و سجاد می توانند با کارشناسان ما تماس گرفته تا نیروهای ما در عرض نیم ساعت خود را رسانده و شروع به عمل تخلیه چاه فاضلاب مشهد کنند.

تخلیه چاه فاضلاب

چگونه بفهمیم چاه فاضلاب پر شده است؟

بیشتر چاه های فاضلاب شهر مشهد در زیر ساختمان حفر شده اند و با لوله هایی مخصوص به داخل ساختمان هدایت شده اند. با توجه به آنکه درب چاه از سطح زمین تا حدی فاصله دارد، تشخیص دقیق پر شدن فاضلاب برای کارشناسان کمی سخت است. چرا که مابین گرفتگی لوله فاضلاب و پر شدن آن در ظاهر تفاوتی دیده نمی شود.

برای آنکه تخلیه چاه فاضلاب ساختمان شما به بهترین شکل انجام گیرد و شکی نداشته باشید که به لوله بازکن باید زنگ بزنید یا تخلیه چاه فاضلاب مشهد بهتر است به ما زنگ بزنید و مشکل خود را باز گو کنید تا کارشناسان ما در محل حاظر شده و تشخیص دقیق را بدهند.

 

دقت بفرمایید که انتخاب فردی برای تخلیه چاه فاضلاب که کاربلد نباشد خسارت های زیادی را ناخواسته وارد میکند که حتی هزینه هایی چند برابر هزینه تخلیه چاه باید بپردازید تا مشکلتان حل شود. در ابتدا این شغل بسیار ساده به نظر می رسد اما از پیچیده ترین کارهای خدماتی هست.

اگر به موقع متوجه گرفتگی چاه فاضلاب خانه، محل کار و محل های دیگری که در آن زندگی می کنیم نشویم عوارض بسیاری را به همراه دارد. پس شما مشهدی های عزیز بهتر است از علائم پر شدن چاه فاضلاب با خبر باشید تا حداقل برای تخلیه چاه فاضلاب خرج کمتری کنید.

بوی بد فاضلاب در ساختمان شیوع ترین و بیشترین علامتی هست که مشتری های عزیز در هنگام مکالمه با کارشناسان ما برای خدمات تخلیه چاه مشهد بازگو میکنند. از علائم دیگر می توان از بالا زدن آب توالت و گرفته شدن توالت، باز نشدن توالت و وجود حشرات موزی مثل سوسک و غیره در ساختمان نام برد.

 

پر شدن چاه فاضلاب چه دلایلی دارد؟

در اکثر مواقع راه ها و شریان های آب دستشویی و حتی ظرفشویی به مرور زمان گرفته می شود. در ادامه نیز آب به خوبی حرکت نمیکند. این مشکل بیشتر در خانه های قدیمی ساز به چشم می خورد که هر چند وقت یکبار باید از طریق تلمبه زدن یا مواد باز کننده مثل اسید یا چانته استفاده کرد تا شریان آب باز شود.

دقیقا مشکل همینجاست. زیرا استفاده از این مواد اسیدی و خطرناک با مرور زمان به لوله ها و چاه فاضلاب آسیب های شدیدی می زند که هزینه های زیادی به جز تخلیه چاه، مانند لوله کشی و غیره را به همراه دارد. بی خطر ترین و بهترین راهی که وجود دارد.

استفاده از دستگاه هایی مانند فنر زنی صنعتی هست که نیروهای ما مدرن ترین دستگاه های مربوطه را دارند و شما با درخواست یاری از یک تخلیه چاه مجرب می توانید مشکل خود را بدون رساندن آسیبی کلی، حل کنید.

تخلیه چاه فاضلاب

 

معمولا موها و چربی ها باعث گرفتگی چاه فاضلاب می شوند که متاسفانه ب دلیل آنکه اغلب لوله های فاضلاب و دیواره چاه های فاضلاب خانه های قدیمی از جنس چدن هستند، آسیب می رسانند و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن لوله ها و در نتیجه گرفتگی چاه توالت را به همراه دارد. البته خوشبختانه در حال حاظر بیشتر تاسیسات خانه های مشهد مقدس با پلاستیک هست که این مشکلات را برای همشهری هایمان کمتر کرده است.

گروه خدماتی لوله بازکنی مشهد سرویس یکی از موفق ترین تیم های خدماتی مجهز در زمینه تخلیه چاه را در کشور دارد که به شهر های احمدآباد، ملک آباد، حاشمیه و سجاد خدمات تخلیه چاه های فاضلاب،لوله باز کنی را با بهترین قیمت ممکن، به صورت تضمینی انجام می دهد.

 

شما عزیزان مشهدی می توانید با برقراری تماس به شماره 694 59 90 0915 (آقای کرمی) با دادن آدرس منتظر بهترین تکنسین ها و کارشناسان مورد نظر خدمات خود باشید تا در نهایت کار را تمیز نیز به شما ارائه دهند.

 

برای تخلیه چاه چه روش هایی وجود دارد؟

برای انجام عمل تخلیه چاه فاضلاب و یا توالت می توان از پمپ های لجن کش قوی با تانکرهای حجم بالا استفاده کرد. البته اگر گرفتگی چاه فاضلاب جدی تر باشد بهتر است از دستگاه های ساکشن یا همان مکنده نیز استفاده کرد که در ادامه مقاله روش کار این دستگاه قوی که در اختیار تیم ما نیز هست میپردازیم.

تخلیه چاه فاضلاب

 

هنگامی که چاه فاضلاب پر شد اولین کار شما همشهری عزیز آن هست که با مجموعه خدمات تخلیه چاه فاضلاب مشهد تماس بگیرید. پس از حضور کارشناس تخلیه چاه و بررسی هایی که انجام می دهد، ابتدا کارشناس باید یک سر شیلنگ قطور و بسیار قوی را به انتهای چاه بفرستد و سر دیگر دستگاه ساکشن را به لجن کش وصل کند.

طرز کار دستگاه های ساکشن به طوری می باشد که تا آخر عملیات تخلیه چاه، باید به کار خود ادامه دهد و چاه را از چربی ها و فضولات به ظور کامل پاکسازی کند.

البته که در صورتی پاکسازی کامل امکان پذیر است که از مدرن ترین دستگاه ها استفاده شود.

 

 

شیلنگ، کلیدی ترین قسمت دستگاه مکش

البته باید متذکر شد که حتما شیلنگی را که فضولات و مواد را به سمت تانکر هدایت می کند باید استانداردهای مورد نیاز را داشته باشد. زیرا شیلنگ، کلیدی ترین نقش را در روند کار تخلیه چاه فاضلاب دارد.

شیلنگ باید حتما از لحاظ قطر، تحمل فشار و استحکام و پایداری در هنگام کشیدن مواد و فضولات استانداردها را داشته باشد در غیر این صورت مشکلاتی زیان وار پیش خواهد آمد.

در طی انجام مراحل تخلیه چاه فاضلاب، هنگامی که شیلنگ به سمت چاه فاضلاب هدایت داده می شود باید حتما بررسی و دقت شود که ابتدای لوله به انتهای چاه نزدیک نباشد. در این صورت موجب گرفته شدن لوله می شود و آسیب های زیادی به دستگاه ساکشن یا همان مکش بخواطر وارد شدن گل و لای به لوله می شود.

تخلیه چاه فاضلاب

سوالات همیشگی مشتریان عزیز از تیم لوله باز کنی مشهد

 

1. چگونه می توان محل در چاه فاضلاب را پیدا کرد؟

در ابتدا باید افراد متخصص و مجرب در حوزه تخلیه چاه فاضلاب مشهد حضور یابند تا پر بودن چاه فاضلاب تشخیص داده بشود. برای پیدا کردن محل چاه نیز همینطور هست و باید کار را به کارشناسان تیم ما بسپارید.

متخصصان ما از شش ترفند و راهکار رایج در دنیا استفاده می کنند که محل چاه فاضلاب شما را پیدا کنند.

 

2. یک چاه فاضلاب چند سال می تواند عمر کند؟

برای تعریف عمر چاه فاضلاب باید این را گفت که عبارت است از فاصله زمانه بین حفر چاه فاضلاب و پر شدن چاه فاضلاب که به جنس خاک منطقه، تعداد طبقات و واحدهای ساختمان و حجم فاضلاب ورودی چاه بستگی دارد.

نباید از این نکته گذر کرد که بعد از هر سرویس تخلیه چاه فاضلاب، عمر چاه فاضلاب به مرور کاهش یافته و دوره زمانی ای که برای پر شدن طی می کند کوتاه تر می شود.

 

3. آیا دستگاهی وجود دارد که محل درب چاه فاضلاب را پیدا کند؟

خیلی از هم صنفی های ما با دروغ و فریب برای این مسئله از مشهدی های عزیز کلاه برداری میکنند. آن ها می گویند دستگاهی داریم که درب چاه را پیدا میکند اما این دروغ است! دستگاهی که ازش نام می برند دستگاه نشت یاب است که تنها و تنها قادر به آن است که محل ترکیدگی لوله را با دقت 10 سانتی متر تشخیص دهد و نه چیز دیگری.

دو احتمال قوی برای پر شدن چاه فاضلاب، حضور نم و رطوبت در چاه فاضلاب است که باعث ترکیدگی شدید لوله می شود. استفاده از دستگاه نشت یاب در این جا هم بدرد می خورد و می تواند کارشناسان تیم لوله کشی مشهد را در تشخیص آنکه نیاز است تخلیه چاه صورت بگیر یا با تعمیرات لوله مشکل حل می شوند یاری می دهد که یکی از مهمترین دلایل استفادع از این دستگاه کاربردی است.

 

4. بهترین راهی که می توان انجام داد تا چاه فاضلاب فرسوده و قدیمی حذف شود، چیست؟

دلایل متعدی مخصوصا توانا نبودن چاه در حفظ فاصلاب به مرور زمان وجود دارد که نیاز است چاه فاضلاب به صورت استاندارد حذف شود که به اصطلاح تخصصی کور کردن چاه است. بهترین راه ممکن برای تخلیه چاه فاضلاب مشهد حذف چاه فاضلاب توسط دستگاه های پمپ مکنده است که در ادامه آن باید چاه را با خاک عوض کرد.

 

5. روش تخلیه چاه به طور کل چه معنی دارد؟

در زمان های گذشته به دلیل استفاده از پمپ های تخلیه چاه که حتما نیاز داشت که به انتهای چاه برود. حتی تا زمانی که فاضلاب درون چاه وجود دارد عمل تخلیه را انجام دهد کمی سخت بود.

این عمل باعث می شد که پس از اتمام بیرون آوردن فاضلاب و خاموش کردن پمپ، مقداری از فاضلاب موجود در درون شیلنگ تخلیه به درون چاه برگردد و تخلیه چاه فاضلاب مشهد به طور کامل شکل نمی گرفت. البته به مقدار شیلنگ هم بستگی داشت.

تخلیه چاه با دستگاه مکش یا همان ساکشن، مشکل تخلیه ناقص را بدلیل تعبیه پمپ ساکشن روی ماشین های قوی تخلیه حل کرده است که با توجه به تجربه تیم ما این روش رضایت حداکثری مشتری هایمان را نیز داشته است.

 

اگر احساس می کنید چاه فاضلاب ساختمانتان گرفته است و یا خیلی قدیمی می باشد می توانید با شماره تلفن 694 59 90 0915 (آقای کرمی) تماس بگیرید تا در عرض نیم ساعت کارشناسان ما خود را به محل مورد نظر برسانند.

 

تیم لوله باز کنی مشهد خدماتی چون تخلیه چاه ، باز کردن لوله ها و رفع گرفتگی توالت را به صورت کاملا تضمینی برای شهر های احمدآباد، ملک آباد، هاشمیه و سجاد واقع در مشهد را انجام می دهد.

مهمترین هدف ما آسودگی و آسایش شما مشهدی های عزیز می باشد که دغدغه خدمات ساختمانی نداشته باشید.

 

6. چه دلیلی دارد که چاه فاضلاب باید قبل از پر شدن تخلیه شود؟

بیشتر مشهدی ها زمانی از ما یاری می خواهند که به اصطلاح کار از کار گذشته باشد و چاه فاضلابشان سر زیر شده است. پس آنکه متوجه سهل انگاری خود می شوند این سوال پیش می آید که چرا باید قبل از پر شدن چاه فاضلاب آن را تخلیه کرد که اینجا به جواب این سوال می پردازیم.

 

7. چگونه می توان یک چاه را ایمن سازی کرد؟

بعد از انجام هر بار تخلیه چاه فاضلاب شاهد ضعیف شدن دیواره های فاضلاب و ریزش مقداری از بدنه ی آن خواهیم بود. برای جلوگیری از سست شدن دیواره چاه فاضلاب باید عمل طوقه چینی انجام شود که تخصص کارشناسان ما نیز هست. لازم به ذکر است که عمل ایمن سازی بهتر است بعد از انجام یک بار عمل تخلیه صورت بگیرد تا تضمینی برای چاه فاضلاب شما را در بر داشته باشد.

تنها تعداد بسیار کمی از مشتری هایمان هستند که قبل از پر شدن چاه با ما تماس می گیرند و تنها دلیلی که تماس می گیرند، آگاهی از خطراتی است که احتمال دارد برای ساختمانی که چاهش سر ریز است پیش بیاید.

سرازیر شدن چاه فاضلاب به جز ضعیف کردن قسمت گلدانی چاه فاضلاب حتی باعث بیرون آمدن فاضلاب از بقیه قسمت های شبکه فاضلاب می شود. هنگامی که چاه فاضلاب لبریز است امکان دفع فاضلاب وجود ندارد. اگر این موضوع پیگیری نشود باعث بروز حادثه هایی مرگ آفرین می شود که تیم ما وظیفه دانست به مشهدی های عزیز اطلاعات مورد نیاز را برساند.

 

کلام آخر مجموعه مشهد سرویس

شاید در نگاه اول تخلیه چاه فاضلاب مسئله ای مهم نباشد. اما پس از بررسی هایی که انجام دهید می فهمید که یکی از مهمترین قسمت های ساختمان، چاه فاضلاب ساختمان است که باید حتما مانند قسمت های دیگر خانه به آن توجه کرد تا از بروز حادثه های خطرناک پیشگیری کرد.

برای انجام خدمات تخلیه چاه فاضلاب مشهد می توانید با شماره تماس 09159059694 تماس بگیرید و تا نیم ساعت دیگر منتظر کارشناسان مجرب و کار بلد ما باشید.

4.5
02

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

ممنون از مقاله مفیدتون
ممنون میشم اگر جواب سوالمو بدید
شما چاه دستشویی فرنگی هم بررسی می کنید؟

پاسخ

  سلام
  بله میتونید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
  اگر بتونیم با تماس تلفنی شما رو راهنمایی می کنیم.
  در غیر اینصورت حتما سرویس کار رو اعزام می کنیم.

  پاسخ

ببخشید مشکلی تو سیستم فاضلاب ما پیش اومده . نمیدونم چرا با اینکه چاه رو تخلیه کردیم باز هم آب بالا میزنه؟

پاسخ

  سلام
  مشکل شاید در لوله های شما نیز باشد. بهتر است با شماره تماسی که در مقاله هست در تماس باشید.
  بهتر است زودتر مشکل را برطرف کنید تا خسارت بیشتری به ساختمان شما وارد نکند.

  پاسخ

[…] تخلیه چاه وکیل آباد مشهد شامل : تخلیه چاه فاضلاب – حفاری چاه فاضلاب – تعمیر انواع چاه ریزشی – حفر چاه […]

پاسخ

[…] دیگری که مجموعه لوله بازکنی بلوار شهید فکوری و تخلیه چاه فاضلاب در بلوار شهید فکوری در اختیار خود دارند، فنر لوله […]

پاسخ

[…] باشد. طوس سرویس همانند لوله بازکنی بلوار ملک آباد برای تخلیه چاه فاضلاب نیز تدابیر خاص معروف خود را کرده است تا بتواند مانند […]

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست
Call Now Buttonجهت تماس شبانه روزی کلیک کنید