لوله بازکنی در مشهد

حفاری چاه مشهد با بهترین دستگاه های چاه کن

حفاری چاه مشهد یک خدمت دیگر توسط سایت طوس سرویس می باشد. حفاری چاه مشهد با داشتن مدرن ترین دستگاه ها برای حفر چاه، آماده است تا شروع به کمک رساندن به شما کند.

می توانید بهترین کارشناسان حفاری چاه مشهد را در مدت زمانی عجیب یعنی نیم ساعت! بله واقعا فقط و فقط نیم ساعت در محل خود ببینید و از آن ها بخواهید در محل مورد نظر شروع به حفاری کنند.

البته در آن محل مورد نظر شما شاید نشود حفره ای برای چاه ایجاد کرد. بهتر است منتظر کارشناسان حفاری چاه مشهد باشید تا با جدیدترین دستگاه های خود، بهترین مکان را برای حفاری چاه پیدا کنند. دقت نمایید اگر انتخاب محل حفاری چاه به درستی انتخاب نشود عوارض تلخی را دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تیم طوس سرویس فقط حفاری چاه مشهد را انجام نمی دهد. برای آسایش شما مشهدی های عزیز مجموعه ما تمام خدمات تاسیساتی مانند حفاری چاه، لوله بازکنی، تخلیه چاه فاضلاب، رفع گرفتگی لوله های توالت و موارد دیگر را با بهترین قیمت ارائه می دهد.

حفاری چاه مشهد

 

انتخاب نحوه حفاری چاه با توجه به کاربرد چاه

همانطور که می دانید، چاه ها کاربرد بسیاری دارند. کارشناسان تیم حفاری چاه مشهد در ابتدا حتما از شما خواهند پرسید که برای چه می خواهید چاه جدیدی حفاری کنید تا بتوانند تصمیم بگیرند که به اصولی ترین روش ممکن اقدام به حفاری چاه کنند تا در آینده به مشکل نخورید.

چاه ها کاربرد های زیادی دارند که می توان به چاه آبی، چاه های فاضلاب، چاه ارت ( پیشنهاد می شود برای دفع صاعقه) و غیره اشاره کرد. تیم حفاری چاه مشهد قادر به حفاری انواع چاه ها در شهر های ملک آباد، احمد آباد، سجاد و هاشمیه می باشد.

 

حفاری چاه فاضلاب

چاه فاضلاب مهم ترین و اساسی ترین چاه هر ساختمان می باشد. اگر می خواهید چاه فاضلابی را حفاری کنید که دیر به دیر گرفته و یا دیر تر پر شود بهتر است با کارشناسان تیم حفاری چاه مشهد به شماره تلفن 694 59 90 0915 آقای کرمی تماس حاصل فرمایید. کارشناسان حفاری چاه مشهد با بررسی استاندارد عمق چاه تلاش می کنند تا چاه شما در دیرترین زمان ممکن پر شود.

چاه های فاضلاب می توانند سپتیک و جذبی باشند. رایج ترین روش های حفاری چاه فاضلاب که اکثرا تکنسین های حفاری چاه مشهد هم نیز از روش اول استفاده می کنند، روش حفر چاه با دستگاه، روش دستی حفر چاه، مته چرخشی، روتاری، مته کابلی و چاه های نقطه ای می باشد.

ما خدمات حفاری چاه خود را در یک جمله می توانیم خلاصه کنیم : هم دیر ترین هم سریع ترین. دیرترین زمان پر شدن لوله حفاری شده توسط تیم حفاری مشهد. و هم زود ترین در رسیدن به محل شما برای انجام خدمات.

کارشناس حفاری چاه فاضلاب باید فردی مجرب و کارکشته باشد. به دلیل آن که باید قبل از شروع کار مواردی مانند خاک منطقه، آب و هوای منطقه، زمین منطقه و موارد دیگر را بررسی نماید تا بعدا در چاه باعث بروز مشکل نشود.

حفاری چاه فاضلاب خطر های بیشتر از حفاری چاه های دیگر دارد. زیرا حفاری نادرست چاه فاضلاب می تواند حتی همراه خود مرگ را نیز داشته باشد.

حفاری چاه مشهد

 

مدل های مختلف حفاری چاه

1. چاه کن های نقطه ای

چاه کن های لوله ای دستگاه هایی هستند که توسط لوله هایی فلزی، به هم متصل شده اند. نحوه کار دستگاه چاه کن های نقطه ای به این صورت می باشد که از طریق صفحه ای شبکه ای استخراج می شود. در اکثر دستگاه ها صفحه شبکه ای در انتهای لوله دستگاه قرار دارد.

2. مته چرخشی

کارشناسان حفاری چاه مشهد زیاد از دستگاه مته چرخشی استفاده می کنند. مته چرخشی با قدرت فوق¬العاده خود قادر است به راحتی چاه مورد نظر را حفر کند. مته چرخشی به دارا بودن مته های فلزی با سایز های بزرگ معروف می باشد.

3. روتاری

این دستگاه که روتاری نام دارد دستگاهی حساس می باشد. اگر می خواهید این دستگاه را در مشهد مشاهده کنید که اقدام به حفاری چاه کرده است فقط می توانید روی حفاری چاه مشهد حساب کنید. این دستگاه که تیم حفاری چاه مشهد آن را دارا است به دلیل حساس بودن نسبت به آب های زیر زمینی، کمتر کارشناسی جرئت کار با آن را دارد.

کافیست با شماره تلفن 694 59 90 0915 آقای کرمی تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان تیم حفاری چاه مشهد با بررسی آب های زیر زمینی و جنس سنگ های درون زمین آن منطقه شروع به فعالیت با این دستگاه کنند.

4. مته کابلی

در روش استفاده از مته کابلی کارشناس حفاری چاه مشهد موظف هست با یاری گرفتن از کابل هایی که دارای فلزهای قوی هستند، سنگ ها را توسط بالا و پایین کردن این کابل های قوی خرد کنند و آنقدر انجام دهند تا چاه مورد نظر کامل حفر بشود.

 

هشدار جدی!! اگر کارشناس حفاری چاه، زبده و مجرب نباشد چه خطراتی را به همراه دارد؟

در ابتدای مقاله گفته بودیم که به عوارض حفاری نادرست چاه خواهیم پرداخت که در این بخش توضیحات مختصری خواهیم داد. اولین اثری که کارشناس بی تجربه از خود پس از حفاری چاه بجا میکذارد، پر شدن زود هنگام چاه می باشد.

نداشتن تجربه کافی برای کسی که حفاری چاه را انجام می دهد می تواند هزینه های زیادی را برای شما مشهدی های عزیز به همراه داشته باشد. اگر انباری چاه به طور استاندارد و در جای خود در نظر گرفته نشود آسیب های زیادی به چاه فاضلاب شما می زند.

دیده شده است که حتی به دلیل حفاری نادرست چاه، چاه جدید با توجه به حضور خود در کنار چاه قدیمی باعث شده است که مواد چاه ها به یکدیگر نفوذ کنند و باعث تخریب دیواره چاه ها شود.

حفاری چاه مشهد

 

حفاری چاه مشهد آماده ارائه هرگونه خدمات تاسیساتی

اگر می خواهید حفاری چاه برای شما بی دردسر باشد بهتر است از تیم حفاری چاه مشهد با شماره تلفن 694 59 90 0915 آقای کرمی، کمک بگیرید.

حال اگر از کارشناسان تخلیه چاه مشهد استفاده نکردید و کارشناسی بی تجربه باعث خرابی چاه های شما شد اصلا نگران نباشید. به آن دلیل این را می گوییم که سایت طوس سرویس (مشهد سرویس ) به همه احتمالات فکر کرده است.

در کنار تیمی برای حفاری چاه مشهد، کارشناسانی در حوزه های مختلف خدماتی مانند نشت یابی، لوله بازکنی، رفع گرفتگی لوله ها و رفع گرفتگی چاه های توالت را جمع آوری کرده است تا شما عزیزان مشهدی با مواجهه با هرگونه مشکلی بدون نگرانی با ما تماس بگیرید و در کم ترین زمان بهترین خدمات را با نازل ترین قیمت از ما بگیرید.

 

خوردگی چاه ها به چه صورت می باشد؟

خوردگی چاه مسئله مهمی است که گاهی وقت ها همشهریان محترم را اذیت می کند. خوردگی یا همان فرسایش از سه راه می توانند چاه شما را محدود کنند. روش اولی که بسیار زیاد هم پیش می آید پهن شدن شکاف های چاه می باشد.

در مواقعی نیز مقاومت چاه که پایین می آید چاه دچار فرسودگی می شود. البته که در طریق سوم می توان از ته نشین شدن مواد در مدت زمان طولانی یاد کرد.

حال اگر چاه شما دچار فرسودگی شده است و می خواهید چاه جدیدی حفر کنید، طوس سرویس به شما حفاری چاه مشهد را پیشنهاد می کند تا به صورت تضمینی و با رعایت تمام اصول های استاندارد چاه جدیدی توسط نیروهای زبده حفاری چاه مشهد ایجاد شود.

 

ویدیو متری چاه

اگر شما از حفاری چاه مشهد برای حفاری چاه کمک نگرفتید و چاه حفاری شده شما دچار مشکل شد باز هم می توانید روی ما حساب کنید. روش ویدیو متری چاه روش نوینی است که برای تشخیص آن که چاه دچار مشکل شده است توسط دوربین های حرفه ای ضد آب صورت می گیرد.

این روش بسیار جوابگو هست. دلیل جوابگو بودن این روش نیز این است که دیگر نیاز به حدس و گمان هیچ انسانی ندارد و توسط الگوریتم های تعیین شده دوربین، خود دستگاه با کمترین ضریب خطا مشکل را پیدا می کند.

کارشناسان حفاری چاه مشهد توسط این دوربین حرفه ای به قسمت های مختلف چاه می روند. تمام جزئیات را توسط دوربین ها چک می کنند و در نهایت مشکل را پیدا کرده و حل می کنند.

 

نکات ایمنی حفاری چاه

همانطور که در اول مقاله نیز گفته شد اگر حفاری چاه اصولی انجام نشود خطراتی را به همراه خود خواهد داشت. حفاری چاه نکات ایمنی زیادی دارد که حتما باید به تمام نکات ایمنی دقت شود و هر کدام از موارد ایمنی حفاری چاه اگر رعایت نشود در آینده برای شما خطر آفرین خواهد بود.

خطراتی مانند تخریب چاه، ریزش چاه، آسیب رسیدن به دیواره های چاه در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی سراغ شما می آید.

حفاری چاه مشهد

 

با حفاری چاه مشهد همراه باشید تا به نکات کلیدی رعایت ایمنی بپردازیم.

1. فاصله لوله های آب سرد و آب گرم حتما باید استاندارد باشد. در صورت نزدیک بودن بیش از حد لوله های آب سرد و گرم، لوله های شما دچار ترکیدگی می شود و احتمال دارد آسیب هایی به چاه نیز بزند.

2. اندازه دهانه چاه نباید بیش از نیم متر باشد. خیلی وقت ها مشاهده شده به دلیل زیاد بودن قطر دهانه چاه، مشتری های ما به مشکل خورده اند.

3. فاصله ای در حد 30 متر بین چاه فاضلاب و چاه آب. البته که اندازه دقیق فاصله را کارشناسان حفاری چاه مشهد تشخیص می دهند. اما به طور میانگین فاصله استاندارد حدودا 30 متر می باشد.

4. دقت داشته باشید که چاه دقیقا باید در محلی حفر شود که توسط دستگاه های پیشرفته پیشنهاد شده باشد. البته که باید مختصات چاه های دیگر و فاصله آن ها را نیز در نظر گرفت. در هیچ حالتی نباید دو چاه در فاصله ای کمتر از 5 متر کنار یکدیگر قرار بگیرند.

5. دیواره های جانبی چاه با ستون های موجود بنا باید حتما فاصله ای حداقل 3 متر داشته باشند.

6. کارشناسان حفاری چاه مشهد حواسشان جمع هست که بین چاهی که می خواهند حفر کنند و باغچه ها (تمام محل هایی که آبریزی زیاد دارد) فاصله ای استاندارد باشد تا در آینده خطری برای شما مشهدی های عزیز نداشته باشد.

7. این نکته ایمنی را احتمالاً شما نیز می دانید. حفاری چاه بهتر است در مکان های کم رفت و آمد و خلوت انجام شود. مکان هایی مانند زیرپله ها، حیات خلوت ها از جمله مکان های مناسب برای حفاری چاه می باشد.

البته اگر مکان خلوتی برای حفاری چاه پیدا نکردید، نیرو های حفاری چاه مشهد پس از حفاری چاه در مکانی پر رفت و آمد حتما توسط یک دال بتنی آن مکان را می پوشاند و قاعدتا قبل از گذاشتن دال بتنی طوقه چینی را نیز انجام می دهند.

 

 

به چه دلایلی باید حفاری چاه فاضلاب انجام داد؟

با همراهی شما عزیزان همشهری نکات ایمنی برای حفاری چاه را بررسی کردیم. در ادامه تیم حفاری چاه مشهد دلایلی برای حفر کردن چاه فاضلاب را بررسی کردند که به شما ارائه خواهیم داد.

 

رفع نکردن نیاز های ساختمان توسط یک چاه فاضلاب

بیشترین علتی که شما عزیزان نیاز به حفاری چاه فاضلاب جدیدی دارید این است که بخاطر تعداد زیاد ساکنین در ساختمان شما، یک چاه فاضلاب نیاز های ساختمان شما را نمی تواند حل کند و کارشناسان حفاری چاه مشهد برای شما چاه فاضلاب جدیدی حفر می کنند.

 

جذب نکردن آب ورودی توسط چاه فاضلاب

در گاهی اوقات مشاهده می شود چاه فاضلاب به دلایلی مانند فرسوده شدن، دیگر قادر به جذب آب ورودی نمی باشد. اگر مشاهده کردید که زود هم پر می شود باید چاه جدیدی با رعایت نکات اصولی حفر شود.

 

احتمال ریزش چاه فاضلاب

دلیل دیگری که به آن می پردازیم احتمال ریزش چاه فاضلاب می باشد. چاه های فاضلاب به علت کهنه بودن و کاهش قدرتشان احتمال می رود که هر لحظه ای ریزش کنند و خطرات جانی را برای شما مشهدی های عزیز داشته باشد.

در این مواقع پس از پر شدن چاه کارشناسان حفاری چاه مشهد پس از بررسی های خود محل مناسب برای حفاری چاه جدید را پیدا کرده و برای همیشه چاه قدیمی شما را می بندند.

 

حفاری چاه فاضلاب برای ساختمان های جدید

مهندسان ساختمان ساز نیز یکی از مشتریان همیشگی ما هستند. ساختمان های جدید نیز مانند تمام ساختمان های دیگر نیاز به چاه فاضلاب دارند. نیروهای ماهر ما آماده حفاری چاه فاضلاب برای ساختمان های جدید توسط مدرن ترین دستگاه ها هستند.

 

با طوس سرویس، دیگر نگران تاسیسات خود نباشید

کافیست با شماره تلفن 694 59 90 0915 آقای کرمی تماس بگیرید تا در عرض نیم ساعت در هر کجای شهرهای سجاد، هاشمیه، احمد آباد و ملک آباد باشید، زبده ترین کارشناسان تاسیساتی را کنار خود ببینید.

5.0
02

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

سلام خسته نباشید
یک سوال داشتم ممنون می شم جواب بدید
آیا نیرو های شما پس از اتمام کار ضمانت ارائه می دهند؟

پاسخ

  سلام خدمت شما
  بله مهم ترین ضمانت ما حتی در صورتی که مشکلی در لوله کشی منزل بعد از خدمات ما انجام شود کاملا به صورت رایگان انجام میشود.
  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از بخش تماس با ما کمک بگیرید.

  پاسخ

[…] بازکنی بزرگراه آزادی و تخلیه چاه بزرگراه آزادی است. حفاری چاه را می توان به احداث چاه جدید نیز تعریف […]

پاسخ
عبداله ناروئی
ژوئن 22, 2019 5:27 ب.ظ

سلام ساختمانی با۲۰واحددرزاهدان داریم بعد۲متر به کوه خوردیم وکندن سخت است لطفا راهنمایی کنید.۰۹۱۵۹۴۹۴۸۲۹

پاسخ

  سلام خدمت شما
  لطفا برای مشاوره خودتان با بخش پشتیبانی در تماس باشید.
  همچنین خدمات ما فقط محدود به شهر مشهد می باشد. با این حال تماس بگیرید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست
Call Now Buttonجهت تماس شبانه روزی کلیک کنید